Back to Top

Natalia Kukulska – Z wyjątkiem nas

Natalia Kukulska – Z wyjątkiem nas

Tworzenie choreografii, która pasuje do delikatnej i emocjonalnej melodii „Etiuda E-dur, op.10 nr 3” Fryderyka Chopina, a jednocześnie wprowadza elementy antycznej atmosfery, stanowi unikalne wyzwanie dla choreografa takiego kalibru jak Sonia Egner.

Teledysk Natalii Kukulskiej do tego utworu skupia się na wrażliwości i intymności. Krzysztof Herdzin jest znanym polskim kompozytorem i aranżerem, który ma talent do tworzenia oryginalnych interpretacji znanych utworów, więc jego aranżacja dodała dodatkowego wymiaru emocji do utworu.Choreografia Sonii Egner skupia się na wyrażaniu tej emocjonalnej głębi, przemyślane użycie przestrzeni, a także na subtelnym kontakcie między tancerzami.

Sonia Egner tworząc choreografię, która łączy elegancję i płynność ruchów z elementami charakterystycznymi dla antycznej sztuki, zastosowała pozycje i gesty inspirowane antycznymi posągami, ukazując piękno i godność tancerzy. Podczas pracy nad takim projektem, każdy detal jest ważny. Od kostiumów, które powinny być subtelne i nie odciągać uwagi od ruchu, po oświetlenie, które podkreśla nastrojowość scen. Wszystko pracuje razem, aby stworzyć piękny, wzruszający obraz, który będzie odpowiednio oddawać emocje i atmosferę utworu.

OBEJRZYJ NA YOUTUBE

Client:

Arasaki Corp

Category: