Back to Top

Katarzyna Cerekwicka – Niepowiem

Katarzyna Cerekwicka – Niepowiem

Praca Sonii Egner nad choreografią do teledysku Katarzyny Cerekwickiej to wyzwanie, które przekroczyło granice typowej pracy choreografa. Egner, znaną z perfekcjonizmu i niebywałej kreatywności, poproszono o stworzenie unikalnej choreografii, która podkreślałaby monumentalne pozy i antyczny klimat teledysku.

Od początku Sonia podchodziła do projektu z ogromnym entuzjazmem, widząc w nim okazję do połączenia sztuki tanecznej z antyczną estetyką. Znajomość stylu i wyrazistości Cerekwickiej pozwoliła jej na stworzenie choreografii, która idealnie współgrała z emocjonalnym nastrojem utworu.

Choreografia była inspirowana ruchem i formą starożytnych greckich posągów, co wprowadzało do teledysku monumentalny charakter. Egner z sukcesem wprowadziła elementy tego stylu do tańca, jednocześnie zachowując współczesne, płynne ruchy, które oddawały energię muzyki Cerekwickiej.

Praca nad teledyskiem była intensywna i wymagała nie tylko precyzyjnego planowania, ale także wielu godzin prób z tancerzami i samą Cerekwicką. Niemniej jednak, końcowy efekt był spektakularny – choreografia Sonii Egner stanowiła doskonałe uzupełnienie do utworu i teledysku, tworząc niezapomniane wrażenie antycznego klimatu.

Klient:

Katarzyna Cerekwicka

Category: